13 | 1000 meter | 1:27.97 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 17.03.2023 |
13 | 3000 meter | 5:08.57 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 17.03.2023 |
2 | Team Pursuit | 3:32.32 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 17.03.2023 |
1 | Team Sprint | 1:36.41 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 16.03.2023 |
12 | 500 meter | 43.66 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 16.03.2023 |
10 11 / 10 / 11 / 9 | Mini combination 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 186.029 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 16. - 17.03.2023 |
14 | 1500 meter | 2:20.87 | All-Russian Student Competition | Tscheljabinsk (RUS) | 16.03.2023 |
19 | 3000 meter | 4:53.39 | IV Youth Winter Spartakiad 2023 | Tscheljabinsk (RUS) | 10.03.2023 |
21 | 1000 meter | 1:27.44 | IV Youth Winter Spartakiad 2023 | Tscheljabinsk (RUS) | 09.03.2023 |
25 | 500 meter | 43.49 | IV Youth Winter Spartakiad 2023 | Tscheljabinsk (RUS) | 08.03.2023 |
23 | 1500 meter | 2:16.83 | IV Youth Winter Spartakiad 2023 | Tscheljabinsk (RUS) | 08.03.2023 |
11 12 / 13 / 13 / 11 | Mini combination (Out of Competition) 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 181.718 | IV Youth Winter Spartakiad 2023 | Tscheljabinsk (RUS) | 08. - 10.03.2023 |
26 | 1000 meter | 1:27.18 | Russia - Junior Championships 2023 | Kolomna (RUS) | 21.01.2023 |
WDR | 3000 meter | - | Russia - Junior Championships 2023 | Kolomna (RUS) | 21.01.2023 |
26 | 500 meter | 43.00 | Russia - Junior Championships 2023 | Kolomna (RUS) | 20.01.2023 |
NC 26 / 26 / 26 / NC | Mini combination 500m / 1500m / 1000m / 3000m | - | Russia - Junior Championships 2023 | Kolomna (RUS) | 20. - 21.01.2023 |
26 | 1500 meter | 2:17.49 | Russia - Junior Championships 2023 | Kolomna (RUS) | 20.01.2023 |
17 | 1000 meter | 1:29.44 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 11.01.2023 |
18 | 500 meter | 43.54 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 10.01.2023 |
13 | 3000 meter | 4:51.51 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 10.01.2023 |
18 20 / 20 / 15 / 17 | Mini combination 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 184.074 | L. P. Skoblikova Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 10. - 11.12.2022 |
32 | 1500 meter | 2:28.54 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2022 |
25 | 1000 meter | 1:32.81 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2022 |
37 | 500 meter | 45.28 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2022 |
30 | 3000 meter | 5:16.66 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2022 |
34 | 1500 meter | 2:16.47 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 10.11.2022 |
12 | Mass Start | 6:31.56 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 10.11.2022 |
32 | 1000 meter | 1:26.71 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2022 |
4 | Mass Start (Semifinal 2) | 6:29.55 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2022 |
40 | 500 meter | 43.53 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2022 |
12 13 / 13 / 11 / 12 | Mini combination (Out of Competition) 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 180.661 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08. - 10.11.2022 |
20 | 3000 meter | 4:49.72 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2022 |
6 | 1000 meter (Junior A) | 1:29.11 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 11.10.2022 |
8 | 500 meter (Junior A) | 43.98 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 10.10.2022 |
14 | 1500 meter (Junior A) | 2:19.22 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 10.10.2022 |