3 | 1000 meter (Junior A) | 1:26.59 | Kolomensky ice | Kolomna (RUS) | 31.03.2024 |
DNS | 3000 meter (Junior A) | - | Kolomensky ice | Kolomna (RUS) | 31.03.2024 |
4 | 500 meter (Junior A) | 41.35 | Kolomensky ice | Kolomna (RUS) | 30.03.2024 |
6 | 1500 meter (Junior A) | 2:19.40 | Kolomensky ice | Kolomna (RUS) | 30.03.2024 |
DQ | Relay (Mixed) | | 89th Traditional North Festival | Olenegorsk (RUS) | 22.03.2024 |
NC 2 / NC / 3 / NC | Mini combination (Junior) 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 85.575 | 89th Traditional North Festival | Olenegorsk (RUS) | 21. - 22.03.2024 |
DNS | 1000 meter | - | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 13.03.2024 |
2 | Team Sprint | 1:38.68 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
7 | 500 meter | 41.62 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
DNS | Mass Start | - | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
7 | Mass Start | 7:25.64 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 01.03.2024 |
12 | 1000 meter | 1:33.56 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 29.02.2024 |
3 | 500 meter | 42.68 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
12 | Mass Start | 10:27.98 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 18.02.2024 |
30 | 1000 meter | 1:26.36 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 15.02.2024 |
22 | 500 meter | 41.27 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 14.02.2024 |
17 | Mass Start | 6:06.09 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
5 | Team Sprint | 1:37.03 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
24 | 1000 meter | 1:25.85 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
5 | 500 meter | 40.61 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
15 | Mass Start | 6:59.04 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 17.01.2024 |
17 | 1000 meter | 1:27.90 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 16.01.2024 |
3 | Team Sprint | 1:40.67 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
5 | 500 meter | 41.62 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
8 8 / 3 / 11 / 6 | Sprint combination 500m (1. Race) / 1000m (1. Race) / 500m (2. Race) / 1000m (2. Race) | 171.480 | L. P. Skoblikova Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 09. - 10.12.2023 |
6 | Mass Start (Final) | 7:37.34 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2023 |
19 | 1000 meter | 1:28.72 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
7 | Mass Start (Semifinal 2) | 7:57.94 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
5 | Team Sprint | 1:40.88 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
3 | 500 meter | 42.07 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
36 | 1000 meter | 1:26.30 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
5 | Team Sprint | 1:39.19 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
23 | 500 meter | 42.55 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
7 | 1000 meter (Junior A) | 1:26.60 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 07.10.2023 |
6 | 500 meter (Junior A) | 41.86 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |
5 | 500 meter (Junior A) | 42.28 | Speed Skating Prize "Kolomna Center" | Kolomna (RUS) | 06.09.2023 |
8 | 1000 meter (Junior A) | 1:29.29 | RSU Summer Cup | Tscheljabinsk (RUS) | 24.08.2023 |
2 | 500 meter (Junior A) | 42.22 | RSU Summer Cup | Tscheljabinsk (RUS) | 23.08.2023 |