Rink Card - Kunstijsbaan Eindhoven Eindhoven

Rink image of Kunstijsbaan Eindhoven
Country:
Netherlands
Address:
Antoon Coolenlaan 3
5654 Eindhoven
State:
Noord-Brabant
Rink type:
Outdoor rink, Artificial ice
Lap length:
400m
Altitude:
17.6 meters above sea level
Opened:
14.11.1970
Closed:
2000
Successor:
Eindhoven (NED)

Geographical Location:

LOADING MAP

Track Records:

TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 10.63 Erik Hairwassers (A2) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 21.11.1998
500 meter 37.86 Jeroen Hairwassers (Neo) Gewestelijk Langebaan 18.12.1999
1000 meter 1:15.19 Arnout Coenen (Senior) Eindhoven - Cup 2000 27.11.1999
1500 meter 1:54.70 Jochem Uytdehaage (Neo) Eindhoven - Cup 2000 28.11.1999
3000 meter 4:00.94 Sicco Janmaat (Neo) Eindhoven - Cup 2000 27.11.1999
5000 meter 6:52.40 Sicco Janmaat (Neo) Eindhoven - Cup 2000 28.11.1999
10.000 meter 15:09.71 Piet Kleine (M??) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
2x500 meter 64.560 Marcoen Scholten (M40) Clubs Ballangrud IJCE ISIS 08.01.2000
Sprint combination 152.255 Arnout Coenen (Senior) Eindhoven - Cup 2000 27. - 28.11.1999
Mini combination 167.904 Eelco Bakermans (B2) Clubkampioenschappen IJCE 19. - 21.02.2000
Small combination 158.484 Sicco Janmaat (Neo) Eindhoven - Cup 2000 27. - 28.11.1999
Big combination 172.226 Piet Kleine (M??) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 10.63 Erik Hairwassers (A2) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 21.11.1998
500 meter 38.42 Mark Tuitert (Neo) Eindhoven - Cup 2000 27.11.1999
1000 meter 1:17.94 Teunis Hoefnagel (A2) Eindhoven - Cup 2000 27.11.1999
1500 meter 1:55.33 Mark Tuitert (Neo) Eindhoven - Cup 2000 28.11.1999
3000 meter 4:08.60 Mark Tuitert (Neo) Eindhoven - Cup 2000 27.11.1999
5000 meter 6:54.47 Mark Tuitert (Neo) Eindhoven - Cup 2000 28.11.1999
10.000 meter 15:39.41 Stijn Becker (A2) Gewestelijke Afstands Kampioenschap 05.03.2000
2x500 meter 97.380 Jeroen Hoevenaars (B1) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 06.12.1998
Sprint combination 156.695 Teunis Hoefnagel (A2) Eindhoven - Cup 2000 27. - 28.11.1999
Mini combination 167.904 Eelco Bakermans (B2) Clubkampioenschappen IJCE 19. - 21.02.2000
Small combination 159.745 Mark Tuitert (Neo) Eindhoven - Cup 2000 27. - 28.11.1999
Last Update: 02.10.2022

Established Records on Track:

TypeTime / PointsNameEventDate
2x500 meter 128.210 Myriem Vermeulen (C2) Trainingswedstrijd Pup. Jun C. Klasse 1 En 2 30.10.1999
100 meter 12.65 Kristien Meeuwis (B2) Supersprint Wedstrijden 02.01.1999
Small combination 161.841 André Vreugdenhil (Neo) Eindhoven - Cup 1999 28. - 29.11.1998
100 meter 13.39 Nathalie van Engeland (C2) Trainingswedstrijden Pupillen En Junioren C 15.11.1998
2x500 meter 137.380 Myriem Vermeulen (C1) Trainingswedstrijden Klasse 6 & 7 08.11.1998
100 meter 11.83 Werner van Engeland (B2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 14.00 Nathalie van Engeland (C2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 17.09 Myriem Vermeulen (C1) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
Small combination 165.879 Jan Egil Storholt (Senior) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
5000 meter 9:07.40 Hanne de Jong (Neo) Wedstrijd 07.02.1975
1000 meter 1:44.80 Linda Rombouts (A1) Selectie 16.12.1971
1500 meter 2:42.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
500 meter 49.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
1000 meter 1:45.30 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 49.90 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 39.50 Erhard Keller (M??) Internationale Hollandweek 03.03.1971
1500 meter 2:44.80 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
500 meter 50.70 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
1500 meter 2:59.40 Linda Rombouts (B2) Trainingswedstrijd 01.12.1970
1000 meter 1:58.60 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
2x500 meter 128.210 Myriem Vermeulen (C2) Trainingswedstrijd Pup. Jun C. Klasse 1 En 2 30.10.1999
100 meter 10.85 Stefan Dierdorf (A2) Gewest. Super Sprint Wedstrijd Noord Br.-Limburg 23.10.1999
100 meter 12.65 Kristien Meeuwis (B2) Supersprint Wedstrijden 02.01.1999
3000 meter 5:28.38 Kristien Meeuwis (B2) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 21.11.1998
100 meter 13.39 Nathalie van Engeland (C2) Trainingswedstrijden Pupillen En Junioren C 15.11.1998
2x500 meter 137.380 Myriem Vermeulen (C1) Trainingswedstrijden Klasse 6 & 7 08.11.1998
2x500 meter 101.190 Marc Monnens (B2) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
100 meter 11.83 Werner van Engeland (B2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 14.00 Nathalie van Engeland (C2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 17.09 Myriem Vermeulen (C1) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
5000 meter 7:36.81 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 19.12.1976
Small combination 172.735 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
Sprint combination 160.265 Sies Uilkema (A2) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
1000 meter 1:20.25 Sies Uilkema (A2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
1000 meter 1:22.08 Frode Rønning (B2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
3000 meter 4:21.47 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
1500 meter 2:24.60 Alain Moechars (B2) Wedstrijd 11.01.1975
1000 meter 1:44.80 Linda Rombouts (A1) Selectie 16.12.1971
1500 meter 2:42.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
500 meter 49.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
1000 meter 1:45.30 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 49.90 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
1500 meter 2:44.80 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
500 meter 50.70 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
1500 meter 2:59.40 Linda Rombouts (B2) Trainingswedstrijd 01.12.1970
1000 meter 1:58.60 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
500 meter 55.40 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
Mini combination 179.481 Yep Kramer (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03. - 04.01.1976
1000 meter 1:25.41 Sies Uilkema (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
1500 meter 2:14.18 Riekele.56 Heida (A2) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
3000 meter 4:37.52 Hilbert van der Duim (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
500 meter 42.98 Hilbert van der Duim (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
5000 meter 7:59.74 Gerard de Rond (A2) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
1000 meter 1:28.60 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 30.12.1971
5000 meter 7:58.80 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 30.12.1971
Small combination 182.779 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29. - 30.12.1971
Sprint combination 174.450 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 29. - 30.12.1971
1000 meter 1:27.50 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 29.12.1971
3000 meter 4:37.40 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29.12.1971
1000 meter 1:29.40 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
1000 meter 1:37.30 Annie van Dalsen (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
1500 meter 2:13.00 Jos Valentijn (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
3000 meter 5:10.60 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
5000 meter 8:06.50 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
Small combination 182.849 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 185.033 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 200.299 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
1500 meter 2:30.70 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
3000 meter 4:37.60 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
Last Update: 02.10.2022

Competitions by Season:

Select Season:

Season: 1999 - 2000

DateEvent
23.10.1999 Gewest. Super Sprint Wedstrijd Noord Br.-Limburg
24.10.1999 Gewestelijke Langebaanwedstrijd
30.10.1999 Trainingswedstrijd Pup. Jun C. Klasse 1 En 2
31.10.1999 Gewestelijke Langebaanwedstrijd
06.11.1999 Trainingswedstrijd Pup. En Jun.c. Klasse 1 En 2
07.11.1999 Gewestelijke Langebaanwedstrijd Noord Br.-Limburg
13.11.1999 Gewestelijke Langebaanwedstrijd Noord Br.-Limburg
14.11.1999 Gewestelijke Wedstrijd
20.11.1999 Trainingswedstrijd Pupillen. Jun C En Klasse 5
21.11.1999 Gewestelijke Langebaanwedstrijd Noord Br.-Limburg
27. - 28.11.1999 Eindhoven - Cup 2000
12.12.1999 Uitwisselingswedstrijd Junioren En Neo-Senioren
18.12.1999 Gewestelijk Langebaan
19.12.1999 Gewestelijk Langebaan Klasse 4
27.12.1999 Rono Bokaal IJCE
02.01.2000 Gewestelijk Afstandskampioenschap 500 + 1000m
02.01.2000 Gewestelijk Wedstrijd voor Junioren C
08.01.2000 Clubs Ballangrud IJCE ISIS
08. - 09.01.2000 Regio West+Zuid
15.01.2000 Clubwedstrijd 2
16.01.2000 Trainingswedstijd Klasse 1 T/m 3
22.01.2000 Clubwedstrijd 3
23.01.2000 Gewestelijke Langebaanwedstrijd
27. - 28.01.2000 ISIS-Toernooi
29.01.2000 Gewestelijk Jeugdwedstrijd Pupillen + Junioren C
29.01.2000 Gewestelijke Afstands Kampioenschap 3000m
30.01.2000 Clubkampioenschap RSNL en Ballangrud
05.02.2000 Gewestelijk Kampioenschap
06.02.2000 Trainingswedstrijd Klasse 5, 6 en 7
12. - 13.02.2000 Gewestelijk Kampioenschap
13.02.2000 Gewestelijk Kampioenschap Buiten Mededinging
17.02.2000 Clubkampioenschappen Braga
19.02.2000 Lust!-Wedstrijd
19. - 21.02.2000 Clubkampioenschappen IJCE
20.02.2000 Clubkampioenschappen IJCE Ds/dv Hs/hv Niet-Lic.
26.02.2000 Clubkampioenschappen IJCT Ijsco Viking en Vennen
27.02.2000 Gewestelijk Afstands Kampioenschap Heren 5000m
04.03.2000 Clubkampioenschappen Ijsvrienden & Striene
05.03.2000 Gewestelijke Afstands Kampioenschap
11.03.2000 Clubkampioenschap Wvdberk En Thialf
12.03.2000 Clubkampioenschappen VIJC de Ijzeren Man
Last Update: 02.10.2022