Rink Card - IJsstadion De Meent-Outdoor Alkmaar

Rink image of IJsstadion De Meent-Outdoor
Country:
Netherlands
Address:
Terborchlaan 301
1816 Alkmaar
State:
Noord-Holland
Internet:
http://home.hccnet.nl/jnm.werf/hoofdmenu.htm
Rink type:
Outdoor rink, Artificial ice
Lap length:
400m
Altitude:
-0.4 meters below sea level
Opened:
1972
Closed:
30.09.2000
Successor:
Alkmaar (NED)

Geographical Location:

LOADING MAP

Track Records:

TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 11.20 Cindy Groen (Senior) Supersprint ANSV 24.10.1999
500 meter 41.55 Natalja Petrusjova (M??) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
1000 meter 1:24.02 Natalja Petrusjova (M??) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
1500 meter 2:10.43 Ria Visser (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02. - 03.02.1985
3000 meter 4:32.65 Yvonne van Gennip (M??) Dutch Allround Championships 1988 30. - 31.01.1988
5000 meter 8:00.28 Ria Visser (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02. - 03.02.1985
2x500 meter 101.350 Lisette de Koning (D2) Volhardingbokaal 06.02.2000
Sprint combination 167.985 Natalja Petrusjova (M??) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Mini combination 193.117 Sijtje van der Lende (M??) Dutch B-Championships 1976 20. - 21.12.1975
Small combination 181.855 Yvonne van Gennip (M??) Dutch Allround Championships 1988 30. - 31.01.1988
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 10.37 Wim Groen (A1) Supersprint ANSV 24.10.1999
500 meter 37.80 Vladimir.59 Kozlov (Neo) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
1000 meter 1:16.69 Gaétan Boucher (M??) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
1500 meter 1:58.25 Jakko Jan Leeuwangh (M??) Volhardingbokaal 06.02.2000
3000 meter 4:03.44 Jakko Jan Leeuwangh (M??) Clubwedstrijd Alkmaarsche Ijsclub 14.11.1998
5000 meter 7:05.00 Gerard Kemkers (Neo) Dutch Allround Championships 1988 30. - 31.01.1988
10.000 meter 14:40.29 Robert Vunderink (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02. - 03.02.1985
2x500 meter 91.620 Frido van der Eng (A1) Clubwedstrijd Koggenland/Uitgeest 13.02.2000
Sprint combination 154.250 Sergej Khlebnikov (M??) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Small combination 166.547 Eric Heiden (Neo) Uniekaas Trophy 3 24. - 25.02.1979
Big combination 168.209 Falko Zandstra (Neo) Dutch Allround Championships 1992 29.02. - 01.03.1992
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 11.67 Yuli Veen (B1) Gewestelijk Kampioenschap Supersprint Jun B 28.11.1998
500 meter 43.78 Mariska Huisman (B1) Categoriewedstrijd Senior/Veteranen 05.03.2000
1000 meter 1:29.15 Mariska Huisman (B1) Volhardingbokaal 06.02.2000
1500 meter 2:15.60 Yvonne Gravendijk (D2) Adspiranten Regio West 04.03.1972
3000 meter 4:50.62 Marije Metzelaar (B2) Baancommissie Wedstrijd Veteranen 14.11.1999
2x500 meter 101.350 Lisette de Koning (D2) Volhardingbokaal 06.02.2000
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 10.37 Wim Groen (A1) Supersprint ANSV 24.10.1999
500 meter 39.60 Bastiaan Krul (A1) Baancommissiewedstrijd 29.11.1998
1000 meter 1:17.98 Bastiaan Krul (A2) Clubkampioenschappen AIJC 19.02.2000
1500 meter 2:01.36 Barry de Jong (A1) Clubkampioenschap Purmerend/Egmond/Heiloo 20.02.2000
3000 meter 4:23.80 Erik-Jan Spijkerman (B2) KNSB 30.01.2000
5000 meter 7:45.83 Djurre de Wit (B2) Baanselectie Alkmaar 20.11.1999
2x500 meter 91.620 Frido van der Eng (A1) Clubwedstrijd Koggenland/Uitgeest 13.02.2000
Last Update: 02.10.2022

Established Records on Track:

TypeTime / PointsNameEventDate
10.000 meter 17:20.00 Marieke Stam (Neo) Interclub Aijc 11.03.1984
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
1000 meter 1:17.59 Eric Heiden (A2) World Sprint Championships 1977 26.02.1977
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
10.000 meter 17:20.00 Marieke Stam (Neo) Interclub Aijc 11.03.1984
Sprint combination 163.265 Jiangqiang Chen (M??) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Sprint combination 172.005 Yvonne van Gennip (A1) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Sprint combination 178.570 Guifang Wang (A2) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Sprint combination 180.925 Emese Hunyady (B1) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
1000 meter 1:30.58 Guifang Wang (A2) World Sprint Championships 1982 06.02.1982
500 meter 39.68 Jiangqiang Chen (M??) World Sprint Championships 1982 06.02.1982
500 meter 43.71 Guifang Wang (A2) World Sprint Championships 1982 06.02.1982
3000 meter 5:37.17 Antonio Gomes Fernandez (M35) Uniekaas Trophy 3 24.02.1979
Sprint combination 157.455 Eric Heiden (A2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
Sprint combination 161.670 Gaétan Boucher (A2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
Sprint combination 183.655 Sylvia Brunner (A2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
1000 meter 1:19.46 Masayuki Kawahara (Neo) World Sprint Championships 1977 26.02.1977
3000 meter 5:32.40 Linda Rombouts (A2) Wedstrijd 13.01.1973
1500 meter 2:15.60 Yvonne Gravendijk (D2) Adspiranten Regio West 04.03.1972
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
Sprint combination 172.005 Yvonne van Gennip (A1) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Sprint combination 178.570 Guifang Wang (A2) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
Sprint combination 180.925 Emese Hunyady (B1) World Sprint Championships 1982 06. - 07.02.1982
1000 meter 1:30.58 Guifang Wang (A2) World Sprint Championships 1982 06.02.1982
500 meter 42.51 Yvonne van Gennip (A1) World Sprint Championships 1982 06.02.1982
500 meter 43.71 Guifang Wang (A2) World Sprint Championships 1982 06.02.1982
Sprint combination 157.455 Eric Heiden (A2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
Sprint combination 161.670 Gaétan Boucher (A2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
Sprint combination 181.625 Bjørg Eva Jensen (B2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
Sprint combination 183.655 Sylvia Brunner (A2) World Sprint Championships 1977 26. - 27.02.1977
1000 meter 1:17.59 Eric Heiden (A2) World Sprint Championships 1977 26.02.1977
1000 meter 1:20.29 Frode Rønning (B2) World Sprint Championships 1977 26.02.1977
1000 meter 1:25.37 Alain Moechars (A2) World Sprint Championships 1977 26.02.1977
1000 meter 1:30.17 Bjørg Eva Jensen (B2) World Sprint Championships 1977 26.02.1977
3000 meter 5:32.40 Linda Rombouts (A2) Wedstrijd 13.01.1973
1500 meter 2:15.60 Yvonne Gravendijk (D2) Adspiranten Regio West 04.03.1972
100 meter 13.20 Wim Keesom (D2) Wedstrijd 26.02.1972
Last Update: 02.10.2022
TypeTime / PointsNameEventDate
Sprint combination 155.820 Jan Ykema (M??) Dutch Sprint Championships 1988 30. - 31.01.1988
Small combination 183.544 Ria Visser (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02. - 03.02.1985
10.000 meter 14:40.29 Robert Vunderink (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02.02.1985
1500 meter 1:58.87 Hein Vergeer (M??) Dutch Allround Championships 1985 02.02.1985
1500 meter 2:10.43 Ria Visser (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02.02.1985
5000 meter 8:00.28 Ria Visser (Neo) Dutch Allround Championships 1985 02.02.1985
Last Update: 02.10.2022

Competitions by Season:

Select Season:

Season: 1999 - 2000

DateEvent
16.10.1999 Clubwedstrijd AIJC
16.10.1999 Clubwedstrijd Limmen/castricum
17.10.1999 Clubwedstrijd G.ambacht/Schoorl
17.10.1999 Clubwedstrijd Koggenland/Uitgeest
17.10.1999 Clubwedstrijd Purmerend/Egmond-Heiloo
23.10.1999 Clubwedstrijd Bergen
24.10.1999 Clubwedstrijd Hoorn/Hoogkarspel
24.10.1999 Clubwedstrijd HSC De Draai - Sis Warmenhuizen
24.10.1999 Supersprint ANSV
27.10.1999 Clubwedstrijd Stg Purmerend
30.10.1999 Gewestelijke Junioren C-Wedstrijd
30.10.1999 Pupillenwedstrijd AIJC
31.10.1999 Clubwedstrijd AIJC
31.10.1999 Clubwedstrijd Limmen
31.10.1999 Eerste Supersprint Junioren C & B
06.11.1999 Club Wedstrijd Koggeland Uitgeest
07.11.1999 Baanselectie
07.11.1999 Clubwedstrijd Egmond-Heiloo/Purmerend
07.11.1999 Clubwedstrijd G.ambacht
14.11.1999 Baancommissie Wedstrijd Veteranen
14.11.1999 Clubwedstrijd Hoorn/Hogkarspel
14.11.1999 Clubwedstrijd HSC De Draai - Sis Warmenhuizen
20.11.1999 Baanselectie Alkmaar
21.11.1999 Clubwedstrijd AIJC
21.11.1999 Supersprint Junioren C & B
21.11.1999 Baanwedstrijd
27.11.1999 Clubwedstrijd
28.11.1999 Baancommissie
28.11.1999 Clubwedstrijd Koggenland Uitgeest
28.11.1999 Clubwedstrijd Limmen - Castricum
04.12.1999 Baancommissiewedstrijd
05.12.1999 Clubwedstrijd Hsc De Draai - Sis Warmenhuizen
11.12.1999 Metafoor-Interclubtournooi
12.12.1999 Baancommissie Wedstrijd
12.12.1999 Clubwedstrijd Hoorn/Hoogkarspel
18.12.1999 Baancommissie Wedstrijd
19.12.1999 Clubwedstrijd Bergen/Zwanewater
19.12.1999 Clubwedstrijd G.Ambacht/Schoorl
28.12.1999 Recreantenwedstrijd STG. Bergen
29.12.1999 Recreantenkampioenschap HSC de Draai 1999\2000
02.01.2000 Clubwedstrijd AIJC
02.01.2000 Clubwedstrijd Koggeland/Uitgeest
02.01.2000 Clubwedstrijd Limmen/Castricum
04.01.2000 Clubwedstrijd Koggenland/Uitgeest
05.01.2000 Clubwedstrijd STG. Bergen
06.01.2000 Clubwedstrijd STG. Purmerend
09.01.2000 Clubwedstrijd De Draai
09.01.2000 Clubwedstrijd Hoorn/Hoogkarspel
09.01.2000 Eerste Supersprint Pupillen
15.01.2000 Clubwedstrijd Purmerend
16.01.2000 Baancommissie
16.01.2000 Clubwedstrijd Bergen/ Het Zwanewater
16.01.2000 Clubwedstrijd G. Ambacht/Schoorl
22.01.2000 Baancommissie Wedstrijd
23.01.2000 Club Wedstrijd Koggenland Uitgeest
23.01.2000 Clubwedstrijde AIJC Pupillen
29.01.2000 Clubwedstrijd Hoorn/Hoogkarspel
30.01.2000 Categoriewedstrijd Junioren B
30.01.2000 Clubwedstrijd de Draai/Warmenhuizen
30.01.2000 KNSB
30.01.2000 Tweede Supersprint Pupillen
05.02.2000 Clubkampioenschappen AIJC Jun-Veteranen
06.02.2000 Clubwedstrijd Zwanenwater
06.02.2000 Volhardingbokaal
12.02.2000 Baancommissie Invitatiewedstrijd 2000
13.02.2000 Clubwedstrijd G.ambacht
13.02.2000 Clubwedstrijd Koggenland/Uitgeest
19.02.2000 Clubkampioenschappen AIJC
20.02.2000 Clubkampioenschap Purmerend/Egmond/Heiloo
26.02.2000 Clubkampioenschap HSC de Draai en Sis Warmenhuizenrvdm
27.02.2000 Categorie Wedstrijd
27.02.2000 Clubwedstrijd 't Zwanenwater - Bergen
27.02.2000 Clubwedstrijd STG Hoorn STG Hoogkarspel
28.02.2000 Clubwedstrijd Recreanten STG Bergen
04.03.2000 Baankampioenschappen Supersprint 2000
05.03.2000 Categoriewedstrijd Pupillen/Junioren C
05.03.2000 Categoriewedstrijd Senior/Veteranen
05.03.2000 Clubwedstrijd Alkmaarsche Ijsclub
11.03.2000 Baancommissiewedstrijd
12.03.2000 Introductiewedstrijd Jeugdschaatsen
Last Update: 02.10.2022