Competition: A. M. Kaidalov Prize

Information:
  • 23 athletes from 1 nation
  • 9 women and 14 men
  • 3 distances (1000m, 300m, 500m)
  • 45 races
DistanceTime / PointsNameDate
500 meter 44.94 Nikolaj Pelenjov (C2) 10.02.2024
500 meter 43.90 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
1000 meter 1:43.20 Julija.10 Nikitina (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:37.10 Matvej Vasilev (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:32.68 Nikolaj Pelenjov (C2) 10.02.2024
1000 meter 1:24.50 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
500 meter 47.30 Jekaterina Djatsjkova (C1) 10.02.2024
Last Update: 14.04.2024
DistanceTime / PointsNameDate
1000 meter 1:43.20 Julija.10 Nikitina (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:37.10 Matvej Vasilev (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:32.68 Nikolaj Pelenjov (C2) 10.02.2024
1000 meter 1:24.50 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
500 meter 47.30 Jekaterina Djatsjkova (C1) 10.02.2024
500 meter 44.94 Nikolaj Pelenjov (C2) 10.02.2024
500 meter 43.90 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
Last Update: 14.04.2024
DistanceTime / PointsNameDate
500 meter 1:10.38 Andrej.14 Ovtsjinnikov (E1) 10.02.2024
500 meter 1:09.70 Arsenij Ovtsjinnikov (D1) 10.02.2024
500 meter 1:06.26 Sofija Ismagilova (F2) 10.02.2024
500 meter 1:05.71 Jegor Turanov (E2) 10.02.2024
500 meter 1:02.05 Dmitrij Usimov (F2) 10.02.2024
500 meter 1:01.80 Nikita Vakhrusjev (F2) 10.02.2024
500 meter 1:01.00 Karim Khusnutdinov (E2) 10.02.2024
500 meter 1:00.17 Jaroslava Danilova (E2) 10.02.2024
500 meter 58.60 Jana Surnina (D1) 10.02.2024
500 meter 58.05 Vlada Ardasjeva (D2) 10.02.2024
500 meter 56.30 Savelij Kilin (E2) 10.02.2024
500 meter 53.98 Ljubov Obukhova (D2) 10.02.2024
1000 meter 2:11.02 Vlada Ardasjeva (D2) 10.02.2024
500 meter 53.50 Alisa Trojnikova (B1) 10.02.2024
1000 meter 1:24.50 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
500 meter 1:24.58 Vadim.14 Ivanov (E1) 10.02.2024
1000 meter 1:32.68 Nikolaj Pelenjov (C2) 10.02.2024
1000 meter 1:37.10 Matvej Vasilev (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:40.26 Arsenij Kuzmin (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:43.20 Julija.10 Nikitina (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:45.10 Gleb Nevostrujev (C2) 10.02.2024
1000 meter 1:47.60 Alisa Trojnikova (B1) 10.02.2024
1000 meter 1:49.32 Viktorija.12 Petukhova (D1) 10.02.2024
1000 meter 1:50.84 Ljubov Obukhova (D2) 10.02.2024
1000 meter 1:56.08 Maksim.08 Kazakov (B1) 10.02.2024
1000 meter 2:07.30 Jana Surnina (D1) 10.02.2024
1000 meter 2:07.80 Arsenij Ovtsjinnikov (D1) 10.02.2024
300 meter 34.68 Jaroslava Danilova (E2) 10.02.2024
300 meter 31.85 Savelij Kilin (E2) 10.02.2024
500 meter 52.14 Maksim.08 Kazakov (B1) 10.02.2024
300 meter 34.72 Karim Khusnutdinov (E2) 10.02.2024
300 meter 37.78 Nikita Vakhrusjev (F2) 10.02.2024
300 meter 38.06 Sofija Ismagilova (F2) 10.02.2024
300 meter 38.42 Jegor Turanov (E2) 10.02.2024
300 meter 40.15 Andrej.14 Ovtsjinnikov (E1) 10.02.2024
300 meter 42.46 Dmitrij Usimov (F2) 10.02.2024
500 meter 43.90 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
500 meter 44.94 Nikolaj Pelenjov (C2) 10.02.2024
300 meter 46.80 Vadim.14 Ivanov (E1) 10.02.2024
500 meter 47.30 Jekaterina Djatsjkova (C1) 10.02.2024
500 meter 47.66 Arsenij Kuzmin (D2) 10.02.2024
500 meter 51.08 Gleb Nevostrujev (C2) 10.02.2024
500 meter 52.13 Viktorija.12 Petukhova (D1) 10.02.2024
Last Update: 14.04.2024
DistanceTime / PointsNameDate
300 meter 31.85 Savelij Kilin (E2) 10.02.2024
500 meter 47.30 Jekaterina Djatsjkova (C1) 10.02.2024
500 meter 56.30 Savelij Kilin (E2) 10.02.2024
500 meter 1:00.17 Jaroslava Danilova (E2) 10.02.2024
500 meter 1:01.00 Karim Khusnutdinov (E2) 10.02.2024
500 meter 1:01.80 Nikita Vakhrusjev (F2) 10.02.2024
500 meter 1:02.05 Dmitrij Usimov (F2) 10.02.2024
500 meter 1:05.71 Jegor Turanov (E2) 10.02.2024
500 meter 1:06.26 Sofija Ismagilova (F2) 10.02.2024
500 meter 1:10.38 Andrej.14 Ovtsjinnikov (E1) 10.02.2024
1000 meter 1:24.50 Vladimir Nigmatullin (B1) 10.02.2024
500 meter 1:24.58 Vadim.14 Ivanov (E1) 10.02.2024
Last Update: 14.04.2024